aplikace Noutee pro žáky

Na aplikaci Noutee permanentně pracujeme - opravujeme chyby a rozvíjíme ji. Nově jsme dokončili 4. ročník, spustili 5. ročník a opravili chyby v starších úkolech. Přibila také funkce mazání bodů.

Pokud máte sešit bez aktivované aplikace, vyplňte prosím následující formulář.V současné době jsou v provozu všechny ročníky - 1. až 5. ročník.

Pokud si sešit kupujete jednotlivě, je heslo pro aplikaci napsané v sešitě. Pokud kupujete sešity pro více žáků, vygenerujeme vám unikátní hesla. V tomto případe nás pro podrobnosti kontaktujte mailem na info@hudebnihry.cz.

Aplikace je platná po dobu 12 měsíců od data vytvoření hesla (připravujeme taky učitelskou verzi, která nebude časově omezená). Při koupi dalšího sešitu (další ročník) se aplikace automaticky obnoví. 


Nově v aplikaci (aktualizace v zaří 2018) si uživatel bude sám zvolit nástroj na který hraje. Tím si nastaví i klič (houslový/basový) ve kterém se úkoly budou zobrazovat. Nastavení je možné změnit kdykoliv.

Apliaci je možné stáhnout cez Google Play , App Store, nebo Windows.  

Další informace najdete na stránce www.noutee.cz nebo nás kontaktuje na info@hudebnihry.cz, mobil 773 037 615

aplikace Noutee pro učitele

Důležité upozornění 

Pokud používáte pro vkládáni not do učitelské verzi aplikace program Musescore, tak prosím mějte na vědomí, že naše aplikace není momentálně kompatibilní s jeho novou verzi Musescore 3. Pokud jí používáte, je potřebné noty exportovat (Vyvést...) a uložit ve formátu .xml.

Noty je možné vkládat ze starší verze Musescore 2 , nebo Sibelius  6 (formát MusicXML) a víš.

Aplikace pro učitele obsahuje kromě všech úkolů pro žáky (Noutee pro žáky) taky všechny noty z Receptářů nápadů, Hudební hry 2, rytmické cvičení a další různé písničky.

Postupně na této stránce budeme doplňovat instruktážní videa k aplikaci.


Práce s notami - písničky, rytmické příklady atd.

Jak dostat noty do aplikace