Akreditovaná školení

Důležité je nebýt pasivní, nevymlouvat se na kvalitu dosud získaného vzdělání a chtít stále hledat a nalézat - jen tak lze rozdávat radost z hudby a zároveň se dlouhodobě ubránit pocitům nechuti z práce či tzv. syndromu vyhoření!

Hudební hry I a Hudební hry II jsou akreditovaný vzdělávací program na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Školení trvá 6-8 vyučovacích hodin a školí ho zkušení pedagogové. 

Školení může proběhnout ve vaší škole, nebo se můžete zúčastnit některých školení, která pravidelně organizujeme.

Rádi vás přijedeme vyškolit do vaší školy (minimální počet učastníku 5), nebo se můžete zúčastnit školení organizovaných ve vybraných městech.

V případe záujmu nás kontaktujte emailem na info@hudebnihry.cz nebo telefonicky na 773 037 615.  

Hudební hry I

pro nástroj s možostí zapojení mobilní aplikace

Obohacují tradiční způsoby výuky hudebního nástroje a dělají hraní pro žáky přitažlivější. Dají se snadno zařadit do vyučování, jelikož se aplikují na skladby, které žák cvičí. Naučíme vas jak:

  • pomoct žákům se zbavit trémy
  • podpořit radost z hraní
  • motivovat žáky ke cvičení skrze hravou mobilní aplikaci Noutee
  • učit správnému držení nástroje
  • podpořit jejich individualitu skrze improvizaci
  • jak hry zařadit do vyučovací hodiny

"Nechte se inspirovat přístupem hudebních her a bavte se učením".

Hudební hry II

pro hudební nauku s hravou mobilní aplikací

Seznamte se s novým učebním konceptem pro hudební nauku (v souladu s RVP). Ukážeme vám, jak jednoduše používat jeho kreativní pracovními sešity a metodickou knihou ze spoustou zajímavých her.  

Žákovské sešity (1.-5.ročník) jsou vytvořeny tak, že nejenom sdělují důležité informace, ale taky rozvíjí v dětech kreativitu, hravost a samostatné přemýšlení. Sešity obsahují mobilní aplikaci pro žáka, která mu umožní si probranou látku hravým způsobem doma zopakovat a naučit. Informační technologie (ICT) můžete jednoduchým způsobem zařadit taky do vyučování a využít pro to novou finanční podporu Šablony pro ZUŠ. 

S použitím originálních didaktických her (z metodické knihy) se stává hudební nauka pro žáky smysluplnější a zajímavější. Svojí jednoduchostí se dají použít k vysvětlení a prožití téměř každého učiva.

Díky velké variabilitě projektu je jeho zavedení na škole (ŠVP) velmi snadné.

"Povídej - zapomenu, ukaž - budu si pamatovat,                   zapoj mě - porozumím" C.Orff

Výběr z našich referencí: